Parim külmutamistulemus

Wortie on kiire, ohutu ja tõhus.

Krüoteraapia tüügaste korral – mis see on?


Krüoteraapia seisneb tüüka külmutamises väga külma ainega. Krüoteraapia on tüügaste puhul tavaline ravimeetod ja ravi saab teha arsti vastuvõtul või käsimüügis saadaval olevate mitmesuguste vahendite abil. Naha külmutamine põhjustab tüügast ümbritsevate ja kaitsvate rakkude kahjustumise. Tüüka alla võib tekkida vill, mille tõttu tüügas eemaldub, või hävitab organism kahjustatud rakud koos tüüka ja viirusega. Külmaaplikatsioon kestab tavaliselt vähem kui minuti ja tulemused on näha ühe või kahe nädala jooksul.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Krüoteraapia naha pehmete fibroomide korral - kuidas see toimib?

 

Naha pehmed fibroomid eemaldab tavaliselt perearst ning see ei mõjuta nende uuesti tekkimist. Naha pehmete fibroomide mugavaks raviks oma kodus puuduvad kiired ja tõhusad tooted - enamik tooteid on kas raskesti kasutatavad, kasutamisel valusad, kallid või ebaefektiivsed.

Krüokirurgia on koe hävitamine täpselt suunatud ja kontrollitud külmaaplikatsiooni abil. Krüokirurgiat kasutatakse sageli mitmesuguste meditsiiniliste seisundite eemaldamiseks ja raviks ning meetodi tõhusus hea paranemise ja heade kosmeetilise tulemuste saavutamisel on tõestatud.

Koe külmutamine tekitab ravitavas nahapiirkonnas olevates rakkudes spetsiifilise kahjustuse, mistõttu võib naha pehme fibroomi alla tekkida vill. Naha pehme fibroom kukub ära ja organism kõrvaldab kahjustunud naharakud, asendades need uue ja terve nahaga. Külmaaplikatsioon kestab vähem kui minuti ja tulemused on näha kahe nädala jooksul.

Paljudes uuringutes on identifitseeritud krüokirurgia toimivus ning välja toodud alljärgnevad põhimõtted.

 

-    Jahutamine peab toimuma nii kiiresti kui võimalik.
-    Kasutama peab madalaimat võimalikku temperatuuri (sõltuvalt koetüübist).
-    Külma toime püsimine, mida nimetatakse ka sulamise määraks, peab olema nii pikk kui võimalik.